Sıla ve Hazer Amani boşanıyor!
Haber
20 Kasım 2020 - Cuma 09:44
 
Sıla ve Hazer Amani boşanıyor!
2019 yılında sürpriz bir kararla nikah masasına oturan Sıla ve Hazer Amani boşanıyor. Gelen son dakika haberine göre Sıla ve Hazer Amani ayrılık açıklaması yaptı. Ortak bir metin yayınlayan çift, 'boşanma kararı aldığımız doğrudur' dedi.
MAGAZİN Haberi
Sıla ve Hazer Amani boşanıyor!

Hazer Amani ve Sıla'nın bir süredir evliliklerinin yolunda gitmediği iddiaları son dönemde sık sık gündeme geliyordu. Bir süredir ayrı alan ikiliden ayrılık açıklaması geldi.

 

Avukatları aracılığıyla ortak bir metin yayınlayan ünlü çift boşanacaklarını doğruladı.

 

11 ay önce evlenen Sıla ve Hazer Amani boşanacaklarını şu sözlerle açıkladı: Sıla & Hazer Amani'nin basın açıklamasını aşağıda bilgilerilerinize sunarız;


"Evliliğimiz hakkında bir süredir çıkan haberlere istinaden bu açıklamayı yapma gereği duyduk. Boşanma kararı aldığımız doğrudur. Bu kararın, yansıtılan haberlerle ilintisi olmadığı gibi, dostluğumuzun kıymeti bakidir.

 

Sağlığın, sıhhatin her şeyden önemli olduğunu bir kez daha epey kuvvetli anladığımız şu dönemde bu "haber"in bir detay olduğunu düşünüyoruz. Yine de bunu açık yüreklilik ve içtenlikle birinci ağızlardan duymanızı arzu ettik.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Sıla, ve, Hazer, Amani, boşanıyor!,
Yorumlar
Haber Yazılımı